Pileli sineklik gel al kampanyası

2018 yaz ayına girerken üretici firma olarak sizlere uygun fiyata atölyemizden montaja hazır şekilde pileli sineklik veriyoruz. Hemde en uygun fiyatlar ile üretimden halka…

Yanlış görmediniz duymadınız. Pileli pencere sinekliği 65 tl, Pileli kapı sinekliği 115 tl’dir. Hepinizin aklında ölçü nasıl alınacak yanlış olur mu gibi sorular var. Merak etmeyin. Whatsapp ile bize pileli sineklik gel al kampanyasından yararlanmak için ölçünün nasıl alınacağı konusunda mesaj atıyorsunuz ve biz sizlere videolu bir şekilde anlatıyoruz. Yanlış ölçü alma ihtimaliniz %0 yani ölçü işlemi çok basittir. Metre olması yeterlidir.

Pileli sineklik montajı sadece 4 vida atılarak yapılır. Montaja hazır üründür. Ancak kargo ile isterseniz kargo ücretinin ( size ait) fazla tutmaması için demonte olarak gönderilir. Kurulumu basittir.

Beyaz ve kahverengi fiyat fark etmez. Tekli normal pencere 60×120 cm ve 80×205 cm e kadar olan ölçüler için geçerli fiyattır. Daha yüksek ölçülerde ( 5-10 cm ) pencere başı 5 tl kapı başı 10 tl fark eder. Yani buraya 65 tl yazdık aradığınızda 150 tl gibi bir sürpriz fiyat ile karşılaşmazsınız.

İstanbul pendik köprüsünde bulunan yerimize metro, otobüs ile kolayca gelebilirsiniz. Taşıması kolaydır. Ağır ürün değildir 5-6 adet bile olsa kolayca götürebilirsiniz. İsterseniz demonte yapılır.

Nakliye ve montaj isterseniz bir hayli yüksek fiyata gelmektedir. Nakliye ve montajlı fiyatları istediğiniz adede göre ve ilçeye göre verilmektedir. Bunun içinde whatsapp’tan fiyat teklifi alabilirsiniz.

İstanbul dışı kargo ile gönderilir. Kargo ücreti alıcıya aittir.

Kaporası alınmayan işler imalata alınmaz. Ürün tesliminde kalan ödeme nakit olarak alınır.

Adres: Pendik köprüsü / istanbul

sait halim paşa caddesi no 14/b

Pileli sineklik gel al kampanyası” üzerine bir düşünce

 1. oguz

  Merhaba,
  Adres olarak belirtmissiniz fakat tlf numarası ekleseydiniz size daha kolay ulaşırdık
  TLF numarası rica ederim
  tesekkurler,
  Adres: Pendik köprüsü / istanbul

  sait halim paşa caddesi no 14/b

  Cevapla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir