PİLELİ SİNEKLİK TÜLÜ

Pileli olarak adlandırdığımız akordiyon sineklik için kullanılan özel tülü isteyen bayilerimize satışını sunmaktayız.  Pileli sineklik tülü için firmamız ile iletişime geçerek fiyat bilgisi alabilirsiniz.

PİLELİ SİNEKLİK TÜLÜ satışımız başlamıştır. Kdv dahil 7 tl özel ithal tül yerli malı değildir.

Türkiye de her geçen gün hemen her konu da gelişme yaşanmakta. Bu konular arasın da sineklikler de yer almakta. Sineklik işi ile uğraşan firmalar müşterilerine daha kaliteli ürün imkânları sunabilmek için birçok ürünü değişik model ve tarz da çıkarmakta. Bu ürünleri çıkarırken hem kolay montaj avantajları hem de daha kaliteli ürün avantajları ile sizlere sunmakta. Ve bu ürünler sayesin de yıllarca yıpranma yaşamadan dış görüntüyü de bozmayan sineklikler sahibi olma imkânına da sahip olmuş olacaksınız. Hayatınız da büyük kolaylıklar sağlayacak olan bu sinekliler sayesin de artık sizler de daha rahat bir biçim de eviniz de hava alma imkânına sahip ta olacaksınız.

Diğer sinekliklere oran ile hem daha uygun hem de daha kaliteli olan bu sineklikler sizlerin isteklerini karşılayabilecek türden sineklikler de olmakta. Bu sineklikler sayesin de artık sizler de kolay bir biçim de hizmet alabileceksiniz. Bizim firmamız sizler için kapınıza kadar gelip ölçü alma ve sineklikleriniz hazır olduktan sona getirip takma işlemlerini de gerçekleştiren bir firma olmakta. Yapmanız gereken tek işlem bizi arayarak sinekliğe ihtiyacınız olduğunu ve ne tarz bir sineklik istediğinizi söylemeniz olacak. Bu şekilde hemen hepiniz mükemmel bir tarza sahip olan sinekliklere ve sineklik fiyatlarına sahip olacaksınız. Üstelik gelip sineklikleri taktığımız için de her hangi bir ücret talebimiz olmamakta.

Sineklilerimizin modelleri her eve en uygun bir biçim de olabilecek şekli ile mevcut olmakta. Ve bu sineklikleri en kolay şekli ile sizler de taktırıp sizler de sineklerin evinize doluşmasını önlemiş olabilirsiniz. Bu şekil de kolaylık ile açma kapama şansına da sahip olmuş olursunuz. Mesela pencerenizi açacaksınız ama sineklerden rahatsız olacağınızı düşünüyorsunuz, bizim sizlerin pencerelerine monte ettiğimiz sineklikleri sadece bir parmağınız ile takıp açma imkânına da sahip olmuş olacaksınız. Bu sinekliklerin hemen her tarzı ya da her modeli de bizim firmamız da en iyi hali ile mevcut olmakta. Ve bu sineklikler sayesin de sizler de rahat rahat eviniz de hava alabilme imkânına da sahip olmuş olacaksınız.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir