Koşuyolu sineklik

KOŞUYOLU SİNEKLİK hizmetimiz için iletişim kuracağınız numaramız 0545 908 2008 veya 0216 574 65 41

Sineklik almak isteyen insanların ilk düşündükleri şey bu sineklikleri nereden temin edebilecekleridir. Yaşadığınız yerde sineklik çeşitlerini incelemek için yaşadığınız yer ismi ile alakalı arama yaptırarak sineklik modelleri ile ilgili rahatlıkla bilgi alabilirsiniz. Mesela Koşuyolu Sineklik çeşitleri ile alakalı bu içeriğimizde sizlere bilgiler sunacağız. Evinizde kullanabileceğiniz bu sineklik çeşitleri şu şekildedir;

Plise Sineklik: Bu sinekliklerde kullanılan özel sistem pileli tüllerden meydana gelir ve özel olarak üretilen bir sineklik türüdür. Yatay ve dikey olarak monte edilebilen plise sineklikler kullanacağınız yere göre duble plise olarak da imal ettirilebilmektedir.

Stor Sineklik: Kendilerine özel yay sistemleri bulunan stor sineklikler gelişmiş bir mühendislik çalışması sonucunda üretilmektedirler. Yine bu sineklik modeli de yatay ve dikey olarak kullanılabilen sinekliklerde isteğe göre özel frenleme sistemleri de eklenebilmektedirStor sineklikler dayanıklı malzemelerden üretildikleri için uzun yıllar boyunca deforme olmadan çalışmasını sürdürmektedirler. Koşuyolu sineklik olarak tavsiye ettiğimiz modellerdendir.

Menteşeli Sineklik: 17*25 genişliğe sahip olan ve özel bir şekilde alüminyum profilden yapılan sert kasnakların iç tarafına gerilmiş olan tül ile birlikte kullanıma hazır hale getirilen sinekliklerdir. Menteşeli sineklikler isterseniz sabit olarak yerinden hiç çıkarmadan isterseniz de işiniz olmadığı zaman çıkarabileceğiniz bir sineklik türüdür. Koşuyolu sineklik ucuz isteyen ama kullanışlı olsun diyen müşterilerimize bu ürünü sunmaktadır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir