Akordiyon sineklik fiyatları

Fiyat bilgisi için lütfen Tel :05432397857 (whatsapp) Tel 2: 0216 5746541  Mail : marmarapvc@hotmail.com iletişim adresinden irtibata geçiniz.

Sıcak havalar sinek, böcek gibi haşerelerin etrafta sıklıkla dolaşmaya başladığı zamanlardır ve bu durum da gerek sokakta yürürken gerekse de evlerimizde otururken bizleri rahatsız eden bir durumdur. Yaz aylarının ülkemizde gelmeye başlamasıyla birlikte ısınan havalar haşereleri de beraberinde getirmektedir. Özellikle evlerinin salonlarında oturan ya da balkonlarında oturan insanların en çok rahatsız oldukları konuların başında gelir sivrisinekler. Her ne kadar piyasada bu konuda üretilen ilaçlar olsa da bunların kullanımı ne kadar doğru olduğu belirsizdir. Çünkü sinekleri ve haşereleri öldürmek için bu ilaçların içerisine pek çok kimyasal madde ihtiva edilmektedir ve bu maddeler de hiç kuşkusuz insan sağlığını olumsuz yönde etkilemekte, solunum yollarının tıkanmasına neden olabilmektedir. Ayrıca astım gibi solunum yolu hastalığı olan kişiler bu spreylerin sıkıldığı yerlerde astım krizlerine girmektedirler. Bu yüzden bu ilaçları kullanmak istemeyen insanların ilk önceliği ve hatta tek tercihi sinekliklerdir. Sineklikler Dünyada uzun bir süredir yaygın bir şekilde kullanılmakta ve son yıllarda da ülkemizde kullanımı yaygınlaşmaktadır. Özellikle cam ve balkon kapılarında yaygın olarak akordiyon sineklikler kullanılmaktadır. Bu sineklikler açılıp kapanması oldukça kolay olan ve sürekli kullanıma uygun olarak tasarlanan aletlerdir.

Daha önceki yıllarda sabit bir şekilde kapı ve pencere önlerine monte edilen sinekliklerin kullanımları çok uygun değildi ve istenilen zamanda açıp kapatmak oldukça zor olmaktaydı. Ayrıca bu sineklikler kış aylarında da yıpranma gibi özellikler göstererek hem kötü bir görüntüye sebep oluyorlardı hem de sürekli yenilenmeleri gerektiği için maliyetleri fazla olmaktaydı. Akordiyon kapı sineklik fiyatları ise sinekliğin kullanılacağı alanlara, bu alanların genişliğine ve yüksekliğine bağlı olarak değişebilmektedir. Ayrıca kullanılan malzemenin cinsine ve sizin istediğiniz tasarıma uygun olarak imal edilen akordiyon sineklik fiyatları değişiklik gösterse de bu ödediğiniz ücret tek seferliktir ve bir daha kolay kolay oturduğunuz eve monte ettirdiğiniz sineklikleri değiştirmek zorunda kalmazsınız. Çünkü bu ürünlerin yapıldığı sert alüminyumlar özel bir alaşım olup gerek akma mukavemetleri gerekse de toklukları yükseltilmiş olup, özel AR-GE deneyleri sonucunda imal etmeyi başarılmış son teknolojik ürünlerdir. Bu ürünler ağırlıkları düşürülmesine rağmen dayanımları arttırılmıştır. Akordiyon kapı sineklikleri için 0216 574 65 41 marmara sineklik ile irtibata geçiniz. Özellikle kompozit malzemeler alanında yapılan çalışmalar sonucunda ortaya çıkan bu dayanıklı ve hafif maddeler sayesinde sineklikler artık daha hafif ve monte edilmesi daha kolay. Ağırlığının az olması sinekliklerin eve zarar vermeden monte edilmesine, dayanıklılıklarının yükseltilmesi de bu ürünlerin uzun yıllar boyunca sıkıntı çıkmadan kullanılmasına olanak sağlamıştır.

Akordiyon sineklik fiyatları verdikleri hizmeti sonuna kadar hak etmekte. Çünkü bu ürünler ile birlikte artık evlerinizde rahat bir şekilde herhangi bir sinek böcek olmadan yaşayabilmeniz, yaz aylarında evlerinizi rahatlıkla havalandırabilmeniz mümkün. Bu ürünlerin kullanımı o kadar kolaydır ki evinizde 5 yaşındaki bir çocuk bile rahatlıkla açıp kapatabilir. Bunun yanında yaşlı insanlar da oldukça rahat kullanıma sahip olan ve kuvvet gerektirmeyen bu ürünleri kullanabilmektedir. Tek yapmanız gereken ürünü monte edeceğiniz yerin boyutlarını alarak ilgili kişilere iletmek. Ürününüz çok kısa bir sürede hazır hale getirilip evinize kadar servis edilerek yine alanında uzman personeller tarafından evinize monte işlemi yapılmaktadır. Portatif olan bu sineklikler taşıma açısından da oldukça avantajlıdır. Parçalar halinde evinize getirilmekte ve burada toplanarak ait olduğu yere monte edilir. Bu sayede taşıma açısından da bir problem teşkil etmez ve bu masraftan kaçınmış olursunuz. Sinekliğinizi kışın da evlerinizden çıkarmanıza gerek yok. Yapıldıkları malzeme kış şartlarına da dayanıklıdır ve herhangi bir yıpranma olmadan kış aylarını geçirebilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir